Úvodní strana


Vítejte v databázi nestabilních systémů

Na webových stránkách tohoto projektu můžete naleznout mimo samotných modelů nestabilních systémů v sekci nestabilní systémy také stručný popis stability systémů obecně v sekci stabilita. Pro práci s publikovanými modely si prosím nejprve prostudujte podmínky užití v sekci o projektu. V případě dotazů či připomínek použijte prosím kontaktní formulář v sekci kontakt.

Ke trojci nejvíce zobrazovaných modelů systémů a také ke trojci nejnovějších modelů v databázi můžete přistupovat přímo ze seznamů v levém postranním sloupci pod přihlašovacím formulářem.

Pokud je Váš zájem o nestabilní systémy hlubší, můžete využít registrace.


Proč se registrovat?

Registrací na stránkách projektu získáte pouze výhody v podobě větší interaktivnosti stránek a v neposlední řadě také přístup k částem obsahu přístupným pouze registrovaným uživatelům. Výhody jsou následující:

  • Možnost hodnocení článků
  • Možnost přidávání komentářů k modelům systémů
  • Přístup k souborům s modelem systémů (např. v MATLAB/Simulink)
  • Zasílání novinek na e-mail

Poslední novinky:

Revize ukončena

Revize a doplnění webu včetně aktualizace všech simulačních souborů byla úspěšně finalizována. V rámci dalších plánovaných závěrečných studentských prací by se měl web dále rozrůstat a vylepšovat... Smile

Revize a doplnění webu

V současné době probíhá důkladná revize a doplnění informací obsažených na tomto webu, včetně simulačních souborů. Po této fázi se začne web dále rozrůstat a vylepšovat...

Uvedení webu do provozu

Web byl uveden do provozu v průběhu května 2012 v rámci praktické části bakalářské práce.

Jako vzorové příklady nestabilních systémů byly do databáze v rámci zadání bakalářské práce vloženy následující systémy: Inverzní kyvadlo, Magnetický levitační systém, Balistická raketa, Průtočný chemický reaktor (CSTR), Letadlo X-29 a Fluidní reaktor.

Založeno na Joomla!® • (GNU GPL)
Design stránek odvozen z šablony pocházející z a4joomla.com • (CC BY-NC-SA 3.0)